‘İsimler hep Lili Lolo’ demişti: Eda Ece ve Buğrahan Tuncer kızlarına ne ad verdi


Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Yıldız karakteri ile büyük beğeni toplayan Eda Ece, 21 Haziran 2023 yılında basketbolcu Buğrahan Tuncer ile dünyaevine girmişti. Eda Ece, düğünden kısa bir süre sonra bebek beklediğini duyurmuştu.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer, şimdilerde ilk kez anne ve baba olmanın heyecanını yaşıyor. Eda Ece, dün ilk bebeğini kucağına aldı. Daha önce yaptığı bir açıklamada bebeğine modern isimler yerine geleneksel bir isim koyacağından bahseden Eda Ece, kızına Mina İpek adını verdi.

Çiftin bebeklerine kavuştuğunun müjdesi de Galatasaray Basketbol hesabından verildi. Paylaşımda “Değerli oyuncumuz Buğrahan Tuncer ve sevgili eşi Eda Ece Tuncer’in bugün dünyaya gelen kızları Mina İpek’e sağlık, mutluluk dolu uzun bir ömür diler, Tuncer Ailesi’ni gönülden tebrik ederiz. Galatasaray Ailesi’ne hoş geldin Mina İpek Tuncer” denildi.

Geçtiğimiz günlerde bebeğine vereceği isimle ilgili konuşan Eda Ece, “Yeğenimden isimlere bakabilmek için sınıf listesini istedim. Yeni isimler çok değişik. Lili, Lala, Lolo gibi isimler var. Annemin adı Ayşe, en kötü onun ismini koyacağım” demişti.

İşte o video:

Öte yandan Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberine göre, çiftin özel bir tarihte anne-baba olduğu öğrenildi. da Ece sezaryenle doğum yaptığı için özellikle bu tarihi seçtiği düşünülürken, Mina İpek’in 04.04.2024’te 00.42’de doğduğu öğrenildi.

İlk bebeğini kucağına almanın mutluluğunu yaşayan Eda Ece, sosyal medya hesabından kızıyla ilgili paylaşım yaptı. Eda Ece paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Sabırsız kızım aniden doğdu. Çokta güzel bir gün seçti kendine. gelişiyle bizi çok mutlu etti. Arayan, soran bizi merak eden iyi dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x